Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Dvě NAHÉ tenistky v akci! Ví Michal Hrdlička, která je ta jeho?

Tak která je která?
+ Dalších 9 fotografií
Chodit s dívkou, která má jednovaječné dvojče, není žádná brnakačka. Své o tom ví i sporťák Michal Hrdlička!

Karolína a Kristýna Plíškovy jsou jednovaječná dvojčata, rozeznat je není zrovna dvakrát snadné, jsou si totiž podobné jako vejce vejci… Navíc holky už nenosí oblečení, které by je zcela odlišovalo, jako tomu bylo v dětství.

Na tenisovém žebříčku je momentálně na tom lépe Karolína Plíšková (24), která stojí na fotografii podle všeho na levé straně (ale kdo to může říct na 100 %?) a která má letos opravdu hodně slibně rozjetou sezónu.

Holky jde nejlépe rozeznat podle tetování, Karolína má navíc o něco více nepřítomný výraz díky své stále velmi intenzivní zamilovanosti. Jejím vyvoleným je televizní sporťák Michal Hrdlička, který se z rozchodu s Lucií Borhyovou (38) oklepal docela rychle. Kristýna chodí taky se sportovním typem muže. Její láskou je hokejista Dominik Volek.

Pokud holky s těmito muži rozšíří své rodiny, půjde opravdu o zrození malých sparťanských sporťáků Geny jsou zkrátka geny a jen tak se nezapřou.

Mohlo by vás zajímat

Další články