Mladá parta z Ulice trávila příjemnou dovolenou na chatě ve středních Čechách. Koupání, opalování, pohodička na trávě. Na to člověk přeci oblečení nepotřebuje. A tak se Aneta Krejčíková v roli Gábiny Pumrové ukázala v plavkách. A byl to opět krásný pohled.

Ta si dokonce scénu v plavkách sama vyžádala. Jenomže scény se nenatáčely za horkého léta, ale na konci května. To ještě takové teplo nebylo. "Přišlo mi super, kdybych byla v druhém plánu. Jenomže jsem na sobě musela mít plavky, aby to navazovalo na obrazy z odpoledne. Takže jsem si sama na sebe upletla bič,“ říká kráska Nově.

Natáčela s Patricií Solaříkovou, kterou zase místo zimy trápily nezpůsobné žáby na place. „Když jsme zkoušeli, byly zticha, jakmile se spustila klapka, začaly řvát jako bláznivé,“ vzpomíná tahle milovnice zvířat.

„Nejhorší to bylo ve chvíli, kdy jsem tam měla jeden intimní dialog a ty žáby do toho spustily. Samozřejmě jsme všichni dostali záchvat smíchu a nemohli jsme udržet vážnou tvář,“ dodává Aneta poslední drby z natáčení v přírodě.