Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DUSNO U JÁGRŮ: Mama Džegr se nemůže vzpamatovat z bouřlivé minulosti Jardovy holky. Bude tlačit na rozchod?

+ Další 3 fotografie
Zdálo by se na první pohled, že celou kauzu s jeho svlečenou přítelkyní Veronikou u tyče přešel opravdu s nadhledem. Dokonce i celá jeho kladenská rodina v čele s mama Jágr. Jenže nenechte se zmýlit. Ono to všechno má totiž dost krušné pozadí.

Ještě v noci při bujaré oslavě v Kladně na statku jeho rodičů se Jaromír Jágr (44) musel své Hokejové rodině „pochlubit“, jak celou kauzu, kde si jeho partnerka nechá strkat peníze za kalhotky a vystrkuje na Němce prsa, přešel s obrovským nadhledem a ještě si k tomu dělal srandičky.

Dokonce to prý jeho přísné mamince nevadí a podle jeho vlastních slov by taky ráda tancovala u tyče. Jenže za celým tím křečovitým úsměvem je obrovská naštvanost, potupenost a bezradnost. Možná že sám Jarda o divoké minulosti Verči věděl, ale aby o tom jeho máma věděla, to se nám nechce věřit. Tak jsme trochu zapátrali a dozvěděli jsme se dost zajímavé informace.

„U nich doma je pěkně dusno. Samozřejmě že to paní Jágrová nevěděla. Kdyby o tom věděla, tak dávno mu tuhle holku rozmlouvá. Tohle byl pro ni hrozný šok. Sice včera to ještě brala s nadhledem, vrátil se jí milovaný syn, jenže dnes se jí to vše v hlavě srovnává a není z toho samozřejmě nadšená,“ prozradil nám blízký zdroj Jágrovy rodiny.

Není se čemu divit, že je Anna Jágrová (69) naštvaná, přeci nechce, aby jejímu vymodlenému synáčkovi kazila pověst nějaká holka, co se nestyděla svlékat za prachy v klubu v Německu, taková že by ho měla dostat k oltáři? O tom si ještě bude muset s Jaromírem pravděpodobně vážně promluvit. Určitě nechce mít snachu od tyče, kterou nahou viděly tisíce mužů.

Samozřejmě vás budeme nadále informovat o pikantnostech ze života kadeřnice z Teplic, která si myslela, že ji minulost nedožene, ale to se přepočítala. Chudák Jarda, takovou ostudu si on ani celá jeho rodina vážně nezasloužili.

Podívejte se na video ZDE, jak křečovitě se snaží brát Veroničinu divokou kauzu s nadhledem, ale je poznat, jak mu to rve srdce.

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články