Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Duchové chodili do postele mých dcer a chtěli s nimi souložit! Horor V zajetí démonů popisuje skutečné události z Harrisville

Filmový příběh má děsivé reálné pozadí.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Když vám duchové buší na dveře, tak se s tím dá chvíli žít. Když vás tahají za ruce a nohy, je to horší. Když vás hladí po hlavě a lezou vám do postele, je to smrtelná hrůza. Takové je reálné pozadí hororové klasiky V zajetí démonů.

Nedávno jsme v rámci hororové série psali o hrůze v Amityville na Long Islandu. Nyní se přesuneme na Rhode Island do domečku rodiny Perronových.

V Harrisville se totiž děly také zcela šokující věci, kdy čistá hrůza vstoupila do životů nevinných lidí. Děsivé paranormální jevy pak inspirovaly filmaře k natočení filmu V zajetí démonů.

Děj filmu vypráví o expertech na paranormální jevy, kteří přicházejí do rodiny Perronových, aby jim pomohli v boji s temnými silami, které rodinu terorizují.

V roce 1971 se Perronovi nastěhovali do domku v Harrisville. Manželé a jejich pět dcer neměli tušení, že právě přišli do domu, kde je silná paranormální aktivita.

Hned první dny se začínal ozývat šramot a klepání na dveře. Pak se Perronovým dětem začalo zdát, že je někdo s nimi v pokoji a sahá jim na nohy.

V momentě, kdy děti začaly v domě vídat podivnou stařenu ve zkrvavené noční košili, začalo jít Perronovým v podstatě o život.

Dům byl duchy doslova prolezlý. Mluvili na děti, tahali je za vlasy, volali na ně hlasem jejich matky. Duchové se dokonce pokoušeli s dívkami souložit.

Osmiletá Cindy tvrdila, že jí duchové řekli, že ve stěnách jejich domu je pohřbených sedm vojáků.

Nejhorší paseku ale v domě dělal duch místní čarodějnice a vědmy Bathsheby Sherman. Ta žila v domě v 19. století, praktikovala černou magii a byla ve spojení s ďáblem. V okolí lovila děti, napichovala je na kůl a obětovala je Satanovi.

Nakonec se roku 1885 oběsila na stromě za domem. Koroner do zápisu o nálezu těla uvedl, že nic podobného nikdy neviděl, že její svaly ztuhly, jako kdyby byly z kamene.

Její duch sexuálně toužil po Rogeru Perronovi. Prý na něj mluvila a hladila mu krk. Bathsheby Sherman ale nenáviděla Rogerovu manželku Carolyn.

Čarodějnice chtěla, aby se Carolyn okamžitě z domu odstěhovala. Paní domu později popsala, že ji něco bodlo do lýtka nožem a nebo že jednou v noci se vzbudila a kolem její postele hořely louče.

Na místo se nakonec dostavil exorcista, který uvedl, že duch čarodějnice Bathsheby vstupuje do těla Carolyn Perron a snaží se ji ovládat. Carolyn dokonce podstoupila vymítání. Její dcera pak uvedla, že matka při vymítání mluvila ďábelským hlasem.

Rodina se z domu nemohla odstěhovat kvůli financím. Na nové bydlení neměli peníze, takže trýznění duchů snášeli až do roku 1980, kdy sehnali peníze a odstěhovali se do Georgie.

Někteří členové rodiny se pak k paranormálním jevům vrátili a napsali o nich několik knih.

Bylo jim vyčítáno, že si většinu událostí v domě vymysleli. „Je nám jedno, co si kdo myslí. My víme, co se tam dělo. Nemáme potřebu o tom někoho za každou cenu přesvědčovat,“ říká dnes Andrea Perron.

Související články

Další články