Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Drsný vzkaz Čechům od Jágra: Bůh za vás nebude uklízet vaše sra*ky!

Jaromír Jágr si hraje na kazatele.
+ Další 2 fotografie
Když něco řekne Jarda Jágr, tak je to pro jeho ovečky z řad hokejové rodiny prostě slovo boží. Nyní Jágr Čechům vzkázal, ať nepočítají s tím, že Bůh za ně bude uklízet jejich sra*ky.

Býval dobrým hokejistou, ale pak si začal hrát na vyslance božího. Jenže Jágr je legendou, a tak mu ateističtí Češi jeho povídání o Bohu hrozně moc žerou.

Jak to řekne Jaromír Jágr, tak je to slovo boží.

Dokonce se objevily hlasy, že Jaromír Jágr (43) by měl napsat další díl Bible. Starý zákon, Nový zákon a Zákon čísla 68. Pod tímto názvem by nové evangelium mělo jít do prodeje.

Určitě tam bude pasáž i o odklízení sra*ek. V normálním světě odklízí výkaly fekální vůz. Kdo je ale odklízí ve světě Jardy Jágra? Bůh? Duch svatý? Nebo Ježíš Kristus s lopatkou a záchodovou štětkou?

Kazatel Jágr je přesvědčen, že sra*ky si musíme uklízet každý sám. Že Bůh tu od toho není. Bůh jen hlídá, aby se nám neprotrhla igelitka, až ty sra*ky poneseme do popelnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články