Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

DRSNÝ ÚTOK na krásnou českou youtuberku! Carrie Kirsten prý ukázala nahá prsa! FOTKY NAJDETE VE FOTOGALERII

Carrie si občas ráda zahraje golf, což není úplně nejlevnější sport. Vydělá jí na to Youtube?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Jako sexy youtuberku ji zbožňují stovky holek, ale i kluků. Carrie Kirsten se jim snaží předávat rady do života a působit jako slušná dívka. Někdo chce Carrie Kirsten ale nyní znemožnit, tak tvrdí, že má její nahé fotky. Sympatická brunetka to tvrdě popírá. Je to opravdu ona?

Do redakce eXtra.cz došly snímky, kde má Carrie údajně pózovat nahá. Vypadá to na dost nestoudné video, kde se mladá youtuberka nebojí odhalit více než ve svých jiných videích. Teď měla ukázat i něco ze svého těla. Jenže sama Carrie to popírá a tvrdí, že jde jen o drsný útok na její osobu.

„Prosím vás, nevím, co zase hrotíte s fotkou, respektive s fotomontáží. Super argument, já snad o tom natočím video,“ napsala na Facebook na svou obranu sympatická holčina, která by chtěla být slavnou.

Jenže touto cestou se asi vydat nechce, aby se proslavila přes vnady. Proto to popírá, kde může, ale náš zdroj, který nám foto zaslal, si stojí za svým, že nejde o žádnou fotomontáž, ale o náruživou youtuberku. Sami si udělejte svůj obrázek, jak to tedy celé je. Snímek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a porovnat, jestli je to ona nebo není.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy