Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Drsný pád na dno hvězdy filmu Co ta holka chce: Amanda Bynes propadla alkoholu i drogám, producírovala se nahá po ulicích

Proměna Amandy Bynes.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
FILM

Rodinná komedie Co ta holka chce začala diváky bavit v roce 2003. Hlavní představitelku si zahrála dětská hvězda Amanda Bynes, jejíž životní příběh ovšem rozhodně komedii nepřipomíná. Natropila spoustu skandálů a skončila na ulici. Jak popsal očitý svědek pro web TMZ, po Los Angeles se dokonce producírovala úplně nahá.

Děj filmu Co ta holka chce se točí kolem sedmnáctileté Daphne Reynolds. Ta žije ve skromných poměrech se svou matkou, která je zpěvačkou. Celý život touží po jediném – aby se objevil její otec, kterým by měl být známý britský aristokrat Henry Dashwood.

Daphne nepodcení situaci a vydává se za ním do Londýna. Po cestě se skamarádí se sympatickým kytaristou Ianem a potom se přes plot dostane do sídla svého otce. Tam jde s pravdou ven, její otec o ní celou dobu netušil, a svou energií si ho hned získá. O dost menší sympatie získá u jeho snoubenky s dcerou. Ty nevynechají jedinou příležitost, aby se nepokusily Daphne znemožnit.

Amanda Bynes nahá v Los Angeles

Herečka Amanda Bynes svou kariéru odstartovala už jako malá dívka. Pak se z ní ale stala žena, která se toulá po Los Angeles úplně nahá. Jak celá situace probíhala, popsal očitý svědek webu TMZ. „Amanda Bynes chvilku cosi křičela na jedno z projíždějících aut a následně sama zavolala na linku 911,“ uvedl. Poté pro ni přijela policie a znovu putovala na psychiatrii.

Jak uvádí web Marca, Amanda před tímto incidentem už delší dobu nebyla v kontaktu s nikým ze svého nejbližšího okolí. Bylo velmi pravděpodobné, že žila několik dní na ulici.


Amanda Bynes propadla alkoholu a drogám

Už je to dlouhá doba, co Bynes propadla alkoholu a drogám. Léčení prozatím nikdy nebylo úspěšné. Její těžké životní peripetie nedokázala vyřešit ani láska. Byla zasnoubená s Paulem Michaelem, chvíli nato se ale rozešli. Pak oznámili světu, že čekají dítě, ale tuto zprávu ze svých profilů brzy smazali.

Bynes má na svém kontě pěknou škálu skandálů. Od hodné a milé holčičky z oblíbených snímků se vzdálila na hony daleko. Herečka, kterou by dnes málokdo poznal, způsobila několik dopravních nehod, na zasahující policisty hodila z okna svého bytu vodní dýmku a také se pokusila zapálit příjezdovou cestu. Omylem však podpálila sebe i svého psa, a tak znovu skončila na psychiatrii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy