Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Drsné záběry ze včerejší Ordinace v růžové zahradě 2: Těhotná Renata potratila! Co se přesně stalo? A jako bonus info ze soukromí herečky Máchové

Drsné záběry ze včerejší Ordinace v růžové zahradě 2: Těhotná Renata potratila! Co se přesně stalo? A jako bonus info ze soukromí herečky Máchové
Zdroj: archiv TV Nova

Diváci, kteří včera neviděli Ordinaci v růžové zahradě 2, přišli o zásadní okamžik v životě postavy Renaty Svárové. Mladá dívka nechtěla zůstat svobodnou matkou potom, co ji odmítl její milenec, primář chirurgie MUDr. David Suchý (Jan Čenský), a rozhodla se pro potrat.

Jenže při práci v baru ji náhle přepadnou silné bolesti a začne krvácet. Po převozu do nemocnice lékaři zjistili, že embryo je mrtvé. Svárová začala Suchého vydírat, jenže Čestmír Mázl svému kolegovi prozradil, že dítě bylo staré deset týdnů, tudíž jeho otcem Suchý nemohl být.

Herečka Irena Máchová, která ztvárňuje postavu Renaty, byla v době natáčení těhotná i v reálném životě. Člověk z blízkého okolí herečky nám prozradil, že herečka před pár dny porodila. "Ireně se narodila zdravá holčička Tonička," řekl nám náš zdroj.

"O těhotenství Ireny jsme věděli, a tak jsme jejímu stavu mohli přizpůsobit i příběh. Irena Máchová se samozřejmě do Ordinace vrátí," říká producentka Lenka Hornová.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy