Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Drsná Výměna manželek má krutou dohru: Nejvíce to odnesly děti sjeté Jany

Drsná Výměna manželek má krutou dohru: Nejvíce to odnesly děti sjeté Jany
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Včerejší Výměna manželek rozlítila lidi snad po celém Česku. Nestává se příliš často, aby reality show vzbuzovala až takové emoce. Jenomže v tomto případě proběhla Výměna u rodin, které měly mezi sebou hodně nevyřešených věcí. Debata mezi osmi očima byla hodně vyostřená, ale to, co následovalo potom, možná nikdo netušil. Spory svých rodičů nejvíce odnesly děti Jany.

Po velmi vyhrocené debatě se obě rodiny vypravily k sobě domů. Diváci mohli být svědky opravdu drsného vyříkávání názorů. Sabina a Jana se do sebe pustily skrz nepořádek doma a výchovu dětí.

"Ty jsi mi tam nechala opravdu neskutečný nepořádek, to nebylo možné," atakovala Sabina Janu, která do sebe jen tak šít nenechala. "A co ty? Ty jsi uklízela čtyři dny před Výměnou manželek, takže jsi všechno naházela do kumbálu."

Situace byla natolik vyostřená, že to v jednu chvíli vypadalo, že se obě dvě ženy do sebe pustí a poperou se. Poté obě dvě odešly od stolu s brekem. Punkerka Jana si nebrala servítky a Romana vyhodila z domu.

Ten se vrátil domů k dětem a nedokázal ukočírovat své emoce. "Maminka přijede později. My se s maminkou už neuvidíme, prostě jsme se rozešli a budeme muset na sebe zapomenout. Nedokážeme být na sebe hodní, tak jak jsme byli na sebe hodní třeba s tetou," začal Roman vysvětlovat dvěma dětem, které z toho byly naprosto v šoku, protože něco takového nečekaly. Starší Laura, která už chápe hodně věcí, byla hodně vykolejená. Za chvíli dorazila i Jana a ani před dětmi se nezdráhala používat slovník jako dlaždič.

Roman si sbalil své tašky a opustil dům. "Bolí to jak čert, ale v tomhle už mám jasno. Je to to nejtěžší rozhodnutí v životě, kvůli těm dětem. Jenom kvůli nim. Kvůli Janě ani ne," řekl na závěr.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy