Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

DRSNÁ SLOVA Knechtové (37) pro Borkovcovu mámu: Kvůli tomuto odkopla Petra (19)!

+ Dalších 21 fotografií
Smutný konec
Petr Borkovec (19) a Katarína Knechtová (37) už netvoří pár. Kontroverzní dvojice ze SuperStar 2018 spolu chodila od jara do listopadu, během záři si dali pauzu. Borkovec několik týdnů tvrdil, že i tentokrát si od sebe jenom potřebovali odpočinout, podle Knechtové je ale rozchod definitivní. A přidala i nekompromisní slova pro Petrovu mámu Janu, jež jí nechutně nadávala!

Katarína Knechtová už je zase sama. Porotkyně SuperStar 2018 odkopla zajdu Petra Borkovce. Ten má podle informací eXtra.cz problémy s alkoholem, které zároveň měly stát za koncem románku.

Dlouho ale tvrdil, že si s Katarínou dali jenom pauzu a všechno bude zase jednou zalité sluncem. Tuhle jeho naivní představu teď ale bez slitování rozbořila sama Knechtová.

„Jestli si někdo myslel, že v tomto vztahu byl problém věk, tak to není pravda. Byly v tom úplně jiné věci. Přesto všechno jsme v kontaktu, stále je můj kamarád, se kterým si mám co říct. Víc se k tomu už ani nechci vyjadřovat,“ svěřila zpěvačka serveru pluska.sk.

Dotkla se i aféry ohledně nechutných textovek, které jí posílala Petrova máma Jana Borkovcová. Jejich obsah redaktoři eXtra.cz v listopadu exkluzivně získali. „Na staré p*či dobře se cvičí,“ psala jí kromě jiného.

„Není úplně o čem mluvit. K věcem okolo Péťovy mámy, k tomu se vůbec nechci vyjadřovat a ani vracet. Je to její věc,“ vzkázala nekompromisně Knechtová Borkovcové.

Tak to vypadá, že Borkovec si teď bude dlouho léčit zlomené srdíčko!

Mohlo by vás zajímat

Další články