Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Drsná reality show Robinsonův ostrov je tady! Těchto 9 krasavců bude bojovat o pohádkovou výhru!

+ Dalších 8 fotografií
Už dnes večer uvidíte první díl drsné reality show Robinsonův ostrov. Na filipínském ostrově bude o pohádkovou výhru bojovat několik krásek i krasavců. Největší kočky ostrova už znáte, tak se pojďte podívat na největší krasavce.

Krasavec Miloš Brt z Prahy (22) je trenér kulturistiky, který si díky reality show splnil svůj sen. "Až vyrostu, chci vyhrát Robinsonův ostrov," řekl. Na tuto reality show se Miloš připravuje už 15 let, dokonce se přihlásil do americké verze, kde ho ale odmítli, protože není Američan Tvrdí, že je připravený udělat vše pro to, aby přelstil, přehrál i přežil a dostal se až ke dvěma a půl milionu korun a titulu "poslední" Robinson.

Finanční poradce Jakub Čejpa (32) z Hradce Králové se do Robinsonova ostrova přihlásil na popud své ženy. "Pohádali jsme se, krátce nato jsem viděl upoutávku a přihlásil jsem se." Od reality show si slibuje změnu prostředí, chce si sáhnout na dno a dostat se mimo svou komfortní zónu. V minulosti pracoval u Hradní stráže a také jako výsadkář.

Dalším soutěžícím je David Chaloupský (45). Je vysokoškolský učitel z Hradce Králové, který miluje cestování a přírodu. Nemá rád neupřímnost a závist. Jeho zásadní slabinou může být soužití s různorodou skupinou lidí a nechuť k intrikám. "Myslím, že v tomto ohledu může nastat opravdu problém," myslí si.

O pohádkovou výhru bude bojovat i Radovan Koreň (44) z Dolní Lomné, který se považuje za pohodáře. Jeho život je však nabitý adrenalinem a nebezpečím! Radovan absolvoval i sám vedl kurzy přežití, má za sebou několik vojenských misí. Později z armády odešel a v současné době provozuje horskou chatu

O přežití bude muset zabojovat i Martin Vévoda (24), je kreativec z Prahy. Rád vykládá historky a vtipkuje. Jde si svou cestou a neuznává autority. Z celé hry si dělá legraci, všechno zlehčuje. Přitom moc dobře ví, jak má hrát. Jeho největší slabinou na ostrově je strach z nudy a hlad. Ten má pořád a o jídle mluví neustále.

Nejstarším účastníkem reality show je Petr Bazger (65), bývalý železničář z Palonína. Rád by si splnil svůj poslední sen a vyzkoušel si drsné podmínky této legendární televizní show. A zdá se, že je na to připravený. "Otec mě vedl ke skautskému životu, spávali jsme pod širákem. Teď si to všechno ověřím v daleké exotice," tvrdí Petr, který má i slabost pro krásné ženy.

Zasoutěží si i provozní restaurace Zdeněk Doubek (21) ze Starých Splavů, který miluje výzvy. "Těším se, že si na ostrově postavíme vlastní obydlí, chytíme si něco k jídlu a budeme soupeřit.“ Říká, že se nejvíce děsí toho, že vypadne jako první nebo druhý

Svoje síly si vyzkouší i Marek Orlík (23), který je studentem z Opavy. Zúčastnit se reality show Robinsonův ostrov je jeho celoživotním snem. "Sledoval jsem americkou verzi, mám nastudované všechny série." Marek si v soutěži věří, jediné, z čeho má strach, je slunce. "Mám jen dva stavy opálení. Buď jsem bílý, nebo červený.”

Podnikatel Radomír Řezanina (40) z Plzně má jasno, jak by naložil s výhrou. "Splatil bych dluhy." Je upřímný a všem říká vše do očí. Na ostrově se těší hlavně na dobrodružství. Jako talisman má s sebou řetízek, na kterém má vyobrazené své dvě děti Dívejte se už dnes ve 21:15 na Nově.

Na krásky z reality show Robinsonův ostrov se podívejte ZDE

Související články

Další články

Nejnovější kauzy