Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO Drsná hádka maminek s kočárky: Jedna vytáhla nůž z podprsenky a druhou bodla do krku!

Maminky u sebe nenosí jenom pleny, kapesníčky a plyšáky. Některé rodičky v Plzni jezdí vybaveny malým nožíkem schovaným v podprsence! A ostré zbraně neváhají použít, jak se ukázalo během úterního krvavého incidentu v Plzni.

Případ se stal v úterý dopoledne ve Zbrojnické ulici. Podle svědků šly naproti sobě dvě skupinky, v obou byly matky s kočárkem. K hádce došlo kvůli tomu, že žena s mužem z jedné skupiny se příliš roztahovali. Tak, že se pak kolem nich nedalo na ulici normálně projít.

„Myslím ale, že se znali mezi sebou, znám je od vidění, někteří byli snědší, někteří zase světští. Začali se řezat jako psi, nejprve na chodníku a pak i na kolejišti tramvaje,“ popsala svědkyně incidentu pro server Krimi Plzeň.

Jenomže to nezůstalo u hádek a facek. „Ty ženský se fackovaly a pak ta mladší sáhla do podprsenky, vytáhla takový menší nožík a bodla nebo řízla tu starší do krku,“ popisuje další svědek.

Na incident pravděpodobně už někdo upozornil policii, protože krátce poté byly už na místě hlídky. Z místa se pak skupinky vyklidily. „Podezřelou ženu jsme zajistili, případem se samozřejmě intenzivně zabýváme," sdělil k případu mluvčí.

Zraněná žena byla převezena do nemocnice.

Související články

Další články