Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drogové kartely mezi sebou válčí na Instagramu! Podívejte se na 8 odvážných fotek plných drog, zbraní a sexy žen

Stačí si otevřít Instagram a rázem se můžete ocitnout uprostřed života
drogových kartelů.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií
Utajení dítkám drogových bossů nic neříká. Na sociálních sítích se okázale chlubí svými životy plnými luxusu.

Také mexické drogové kartely jdou s dobou a část svých bojů přesunuly na sociální sítě. Právě na Instagramu se předhání v publikování fotek, které dokumentují jejich okázalé životy.

Sexy dívky, zbraně, drahá auta a tygříci – tak vypadají běžné výjevy ze života drogových mafiánů. Aby je ostatní ještě lépe našli, všechno posílají do světa pod hashtagy #narcos nebo #narcostyl. Zdá se vám to zvracené? Spoustě lidem očividně ne, protože vedle nenávistných komentářů mají podobné snímky i spoustu obdivovatelů.

Mezi nejproslulejší firmy patří zejména synové narkobarona El Chapa, kteří měli celou virtuální válku také odstartovat. Policie z nich však radost rozhodně nemá.

„Přes hranici k nám přichází děcka, která si myslí, že budou stejně cool jako tihle ‚narcos‘, které viděli v televizi. Nakonec ale končí mrtví. Bohatí ‚narcos‘ z Twitteru jsou jenom rozmazlená děcka drogových bossů. Nikdo je nenutí druhé unášet, vydírat nebo prodávat drogy na ulici,“ varuje ostatní policejní velitel Umberto Mata.

Než otevřete naši galerii, pamatujte na to!

Související články

Další články