Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Drahokoupil se bude rvát s Johny Machettem! Kvůli čemu?

To bude maso!
Zdroj: Jakub Zatloukal
+ Další fotografie
Zpěvák Vojta Drahokoupil (22) vystupující sólově jako Vojta D vydává svůj čtvrtý singl Chci Se Rvát a ke spolupráci si tentokrát pozval českého rappera Johnyho Machette (24).

„Když za mnou Vojta po rozhovoru, který jsme s ním dělali, přišel s nápadem společného songu, říkal jsem si, že by to mohlo být zajímavé spojení. Nechal jsem si poslat rozpracovaný track, který, jak mi popisoval, je přesně ten, do kterého bych se mu hodil.

Napsal jsem první verzi s tím, že uvidíme, jestli nebudu tematicky a myšlenkama jinde, ale prý to zní přesně tak jak si to představovali. Takže se už nic nemuselo přepisovat, předělávat ani ladit a původní verze zůstala a nahrála se,“ těší se ze spolupráce Johny Machette

„Každý má své sny a touhy. A když si člověk za svým snem opravdu jde, vždycky to dokáže,“ dodává Vojta, který kvůli klipu začal chodit i na soukromé hodiny thaiboxu. Sparinga mu tam dělá trojnásobný mistr republiky v Muay Thai a K1 Erik Micka.

„Rvát se můžeš o spoustu věcí. O holku, čest, prachy, o práci…

Můžeš spadnout až na dno. Ale vždy si musíš za svým snem jít. A o tom je vlastně ta písnička,“ dodává Vojta.

Videoklip Chci Se Rvát vyjde již začátkem března.

Související články

Další články