Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dračice Britney Spears slaví narozeniny: Odhalený rozkrok není to jediné, čím zvládla pobouřit svět!

Britney dnes slaví 36. narozeniny!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Dnes to bude v luxusním sídle Britney Spears pořádně žít! Zpěvačka slaví 36. narozeniny, a přestože má nejdivočejší léta za sebou, oslava se určitě v usedlém tónu neponese. S o třináct let mladším přítelem Samem Asgharim (23), do kterého je po uši zamilovaná, už nechali vánočně vyzdobit dům.

Časy, kdy se Britney Spears (36) přezdívalo popová princezna, jsou dávno pryč. Z pomyslné smyčky skandálů se ale dokázala vyhrabat a v poslední době se jí daří. Zpěvačka, která se proslavila účinkováním na Disney Channel podobně jako Miley Cyrus (25) nebo Selena Gomez (25), dnes slaví narozeniny.

Léta se o Britney povídalo, že je za zenitem. Dlouhou dobu se handrkovala s bývalým manželem Kevinem Federlinem o děti. Nedá se říct, že by jí je soud odepřel neprávem, vzorem dokonalé matky vážně nebyla. A vinou psychických potíží přišla o téměř miliardu korun, které by si mohla v době, kdy byla mimo, vydělat. Svět byl z jejího počínání v šoku.

Už je to hodně dlouho, co naposledy Spears, samozřejmě notně ovíněná, ukázala rozkrok na divokém večírku. Zpěvačka se s věkem umoudřila a už neplatí za takovou dračici, jakou bývala. Podíl na tom jistě má přítel Sam Asgharim. Jsou po uši zamilovaní a je vidět, že na Britney má nabušený fešák dobrý vliv. A elán do života jí jistě dodává i pravidelná show, kterou dělá v Las Vegas.

Těžko říct, zda oslaví zpěvačka narozeniny jen v kruhu nejbližších, anebo uspořádá větší oslavu. Se svými plány se nesvěřila. Nicméně je jisté, že žít to dnes u ní doma bude tak jako tak.

Související články

Další články