Leo Beránek a jeho půvabná manželka Connie Beránková byli ještě donedávna velmi aktivní na sociálních sítích. Rádi se svým fanouškům chlubili luxusem, ve kterém žijí, a proto na jejich profilech nechyběly fotky z drahých dovolených.

Všechno vypadalo na naprostou idylku do té doby, než před nějakou dobou začala sdílet Connie podivné citáty. „Doufám, že někde pláčeš a modlíš se. Doufám, že se tvoje duše mění a že najdeš svůj vnitřní mír, až budeš padat na kolena s modlitbou na rtech. Někdy se za tebe celé noci modlím, že jednou, jednoho dne možná spatříš světlo. Někdo říká, že by sis měl sám zažít to, cos způsobil. Ale já vím, že v životě dostaneš to, co jsi dal,“ napsala Connie na svůj Instagram.

Fanoušci začali okamžitě spekulovat, že Leo se nepoučil ze svých bouřlivých let a opět se vrátil do svých starých kolejí. Connie ale spekulace ohledně rozchodu tehdy vyvrátila. Údajně se nemělo jednat o vzkaz Leovi, nýbrž nějaké blízké a bohužel zesnulé osobě.

Už o několik měsíců později si ale známý pár zrušil Instagram a v současné době je kolem jejich lásky ticho. Žádné společné fotky a ani informace o rodinné pohodě. Lidé se začínají znova ozývat s tím, že si myslí, že v jejich vztahu není úplně všechno v pořádku.

Objevily se dokonce informace z Leova okolí, že se sice bývalý účastník reality show Hotel Paradise srovnal, ale ne zas tak mnoho. Prý ho stále můžete potkávat v barech v centru Prahy a dál si žije svůj nezávazný život.

Zejména dámské fanynky se domnívají, že by se vůbec nedivily, kdyby Connii došly nervy a poslala bývalého vymetače večírků k vodě. Kde je tedy pravda? Omezili sociální sítě úplně, aby se věnovali rodině a sami sobě, nebo je jejich manželství u konce?