Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Donald Trump jako ničitel dětských snů: Sedmileté holčičce řekl, že už by neměla věřit na Santu!

Donald Trump jako ničitel dětských snů: Sedmileté holčičce řekl, že už by neměla věřit na Santu!
Zdroj: twitter.com
+ Další 2 fotografie
americký prezident
Je každoroční americkou tradicí, že děti volají do střediska velení protivzdušné obrany (NORAD), aby se dozvěděly, kde se právě nachází Santa Claus. NORAD zřídil pro tyto účely speciální linku, k níž letos usedl i americký prezident Donald Trump (72) a jeho žena Melanie (48). Na linku se mimo jiné dovolala i malá Collman Lloyd (7). Ta se od Trumpa dozvěděla, že věřit v jejím věku na Santu je za hranou. Na prezidenta se teď snáší vlna kritiky, prý je to ničitel dětských snů a iluzí.

Ačkoliv je známo, že si Donald Trump svými slovy příliš hlavu neláme, tohle nečekal nikdo. Holčička Collman Lloyd volala na speciální vánoční linku, aby se zeptala, kde je právě teď Santa Claus. Nevěděla ale, že se stane jednou z mála, komu se na druhé straně ozve sám americký prezident. "Ty stále věříš na Santu? V tvém věku je to trošku za hranou, že ano," sdělil Trump dívence. Za tento telefonát se na něj teď snáší drsná vlna kritiky.

Sedmiletá Collman Lloyd se od jedné ze svých učitelek dozvěděla o speciální lince, kde jí o Vánocích na požádání sdělí polohu Santa Clause. Doma neváhala a na linku za přítomnosti rodičů zavolala. V tu chvíli ještě nevěděla, že bude mluvit s Donaldem Trumpem a že se část jejich rozhovoru stane virální.

Na amerického prezidenta se kvůli telefonátu snesla velká vlna kritiky, na sociálních sítích je nazýván Grinchem, ničitelem dětských snů a zlodějem iluzí. Proto nejednoho překvapí, že rodiče malé dívky jsou z celého telefonátu nadšeni. "Nic z toho, co řekl nás nenaštvalo. Myslím, že to jen lidé zbytečně zveličili. Jsou Vánoce, k těm politika nepatří, tak proč ji do nich tahat," vypověděl otec holčičky.

Dokonce i malá Collman byla z hovoru s prezidentem nadšená. "Pan Trump jí řekl, že bylo skvělé s ní mluvit a že jí i rodině přeje šťastné Vánoce," dodala Collmanina matka. Holčička prý stále věří v Santu Clause.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy