Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová bojuje proti islámu a hábitům. Domčo, někteří lidé by se ale zahalovat měli povinně!

Domča v Turecku. To jí ještě muslimové nevadili.
+ Dalších 5 fotografií
Dominika Myslivcová jezdí na dovolenou do Turecka a do Dubaje. Utrácí zde peníze a podporuje tak místní obyvatele, kteří vyznávají islám. Pak přijede do Česka a začne islám kritizovat. To je vrchol pokrytectví. Má snad ta holka místo mozku růžové želé?

Dominika Myslivcová (21) se evidentně zbláznila. Nebo taky ne a je prostě natolik omezená, že si v žádném případě neuvědomuje, jak moc si ve svých výrocích protiřečí.

Nejdříve vydala videoklip s názvem „Změnu, tu my nechcem“, který následoval po jejím výživném videu z Teplic, kde se pomalu bojí chodit, protože jí přijdou velmi nesympatické zahalené muslimky a má velké obavy o islamizaci našeho státu, která podle jejích slov započala v tomto městě.

Odpoledne se však stalo něco naprosto bizarního a růžová princeznička oznámila kandidaturu za Úsvit. Tímto výrokem si ale neuvědomila, že si neskutečně nakálela do své růžové pusinky.

A to proto, že ještě před sedmi měsíci propagovala svou tvář pomocí Hate Free, kde si stěžovala, že její antifanoušci se k ní chovají opravdu nepěkně a často si musí vyslechnout nelichotivá slova.

Jak někdo může být tváří téhle organizace a za půl roku vytáhnout do boje proti islámu? Inteligentní člověk by si dal dvě a dvě dohromady a rozhodně by se k něčemu takovému neuchýlil. Dominika nejspíše velkou mozkovou kapacitou neoplývá, tudíž jí to přijde naprosto normální.

Nicméně ještě před pár měsíci své oplácané tělo pyšně vystavovala v Turecku. Vůbec jí nevadilo, že podporuje muslimský stát, vůči kterému se nyní tak ostře staví. Dokonce neměla nejmenší problém se vyfotit zahalená v šátku…

Samostatnou kapitolu tvoří její pověstné výlety do Dubaje. Domčo, povíme ti velké tajemství – v Dubaji žijí muslimové. Každý cent, který tu utratíš, jde do muslimské kapsy… Chápeš, jak jsi mimo?

Pokud ti vadí muslimové, tak si zajeď příště na dovolenou třeba na Antarktidu. Takhle ze sebe děláš názorově rozteklé růžové želé…

P.S.: Když máte oplácané boky a nedaří se vám zhubnout, tak hábit bodne, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články