Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dominice Myslivcové se jako zpěvačce daří: Pořád drží přední příčky v hitparádě

Dominice Myslivcové se jako zpěvačce daří: Pořád drží přední příčky v hitparádě
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Dominika Myslivcová (22) se ze škatulky růžové holčičky snaží dostat povědomí jako zpěvačka. A celkem jí to jde.

Jednou jsi nahoře, jednou dole, říká staré české přísloví. Pro Dominiku Myslivcovou to však tak úplně neplatí, tedy alespoň co se týká prestižní hitparády rádia Kiss. Její song Pink Luxury, který byl nasazen v pátek jako novinka kola, se totiž stále drží mezi nejlepšími třemi písničkami.

Růžová Barbie toho v porovnání s profesionály zatím moc nenazpívala, to je pravda. Na druhou stranu se dá říct, že co písnička, to skvělý počin. Nakonec, podívejte se na YouTube a projděte si její tvorbu. Nenajdete tam nic, co by se dalo nazvat propadákem. Není se tedy čemu divit, že po Pink Luxury sáhlo i rádio Kiss jako po songu, který zkrátka jede. „Jsem ráda, že mě hrají. A samozřejmě ještě raději, že jsem stále mezi nejlepšími,“ usmívá se Myslivcová. Až za ní je například mladá Nelly, na záda se prsaté blondýně dívají třeba i Gipsy.cz, Mirai a další.

Uvidíme, jestli se Myslivcové ve finále povede dostat až na vrchol a hitparádu třeba i vyhrát. Několik hodin už na čele žebříčku dokonce byla, aktuálně její Pink Luxury coby novinka okupuje třetí pozici. Pokud ji chcete podpořit, případně samozřejmě i jiného svého favorita, můžete hlasovat na kiss.cz. Každý den můžete poslat hned tři hlasy a v pátek si Dominiku můžete poslechnout jako hosta Kissparády.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy