Mnoho žen si už od dětství představuje to, jak asi bude vypadat jejich svatební den a fotografie, které z něj vzejdou. Většina touží po romantickém obřadu na zámku či v nějaké exotické destinaci. Jsou tu ale i takové, kterým romantika nic moc neříká a mnohem víc se jim líbí představa svatby plné adrenalinu a snímků, nad kterými budou přátelé kroutit hlavou.

Jedním příkladem za všechny je Číňanka Fang Jing. Tahle nevěsta a její ženich Lu Zhao se rozhodli, že jim obrázky v zámeckém parku nic neříkají, a tak si navlékli sedáky, přilby a vzali do rukou lana a nechali si nafotit album plné snímků, na nichž pózují ve svatebním oblečení na skalách.

Fang a její manžel, kteří jsou fanoušky outdoorových sportů, na skalách strávili asi tři hodiny a focení si užívali. Horolezectví je totiž údajně jedním z jejich nejoblíbenějších sportů.

„Líbí se mi horolezectví, ale asi ne až tak moc jako tomuto páru. Jsem celkem rád, že nešlo o fotografie celé skupiny,“ nechal se slyšet fotograf Long Tien, který ještě podobné focení nezažil.