Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Doktoři si mysleli, že je těhotná. Ve skutečnosti jí břicho rostlo z děsivého důvodu!

Dlouho se nevědělo, co se děje. Až rentgen ukázal, kde je problém.
Zdroj: profimedia.cz
Dost krušné chvilky si zažila studentka Olivia Key (17) . Dokola všem opakovala, že nemůže být těhotná a nikdo jí to nevěřil. Později se přišlo na to, že má v břiše nádor velký jako meloun.

Když dorazila mladá slečna s ukrutnými bolestmi břicha do nemocnice, lékaři si mysleli, že bude předčasně rodit. Její břicho velikostí odpovídalo sedmému měsíci. Doktoři se ale šeredně spletli. Po několika testech se zjistilo, že slečna těhotná není.

V břiše měla nádor o velikosti melounu, který vážil neuvěřitelných deset kilogramů!

Olivia si poprvé všimla nafouklého břicha v létě 2013, ale nijak zvlášť to neřešila. Jenže pak ji dlouho provázely nesnesitelné bolesti žaludku. Doktoři měli za to, že je v očekávání.

„Cítila jsem se trapně, opravdu to vypadalo, že budu mít dítě. Moje břicho bylo dost velké,“ popisuje sedmnáctiletá studentka.

Olivia podstoupila všechny možné testy. Až rentgen odhalil, co se doopravdy děje. Když poprvé lékaři tak veliký nádor uviděli, byli ohromeni. Nikdo nechápal, že má něco takového dívka v sobě. Ani by ji nikdy nenapadlo, že může mít v těle tak velký nádor. A ještě k tomu byl zhoubný!

Olivia se bála, že se jí rakovina rozšířila do celého těla. Naštěstí se chirurgům podařilo 30 centimetrů velký nádor vyjmout.

Týden po zákroku se dívka úspěšně zotavuje a doufá, že už ji nic takového nepotká. Lékaři ji uklidnili. Rakovina už by se neměla vrátit. Mladá studentka tak vlastně dostala ten nejlepší dárek k Vánocům. Nádor je pryč a její život se zase mění k lepšímu.

Související články

Další články