Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dokonalé selfíčko především: Žena vysvětluje, proč se malovala u porodu!

 Alaha Karimi se malovala mezi kontrakcemi.
Zdroj: Instagram
Vizážistka Alaha Karimi svými fotkami z porodu naštvala plno lidí. Do nemocnice dorazila s hotovým kosmetickým salónem, u postele si rozložila štětce, oční stíny, rtěnky, řasenky a začala se mezi kontrakcemi malovat a všechno posílat na svůj Instagram. Podle některých za tím stála jenom touha po pozornosti a pořízení dokonalé fotky po porodu. Alaha ale vysvětlila, co bylo za jejím rozhodnutím.

Porod není žádná legrace a budoucí maminka si ho prostě chtěla jenom co nejvíc zpříjemnit. Nejdřív se prý zeptala doktorů, jestli líčení nevadí, a pak se do toho pustila. Chtěla si jenom ukrátit chvíli.

„Zbytečně se při porodu nestresujte. Místo toho dělejte raději to, co máte rády a dělá vás to šťastnými. Pokud vám to lékaři dovolí, tak směle do toho,“ zatíná tipec všem kritikům, kteří jí psali, že dává přednost perfektnímu vzhledu před miminkem.

„Připravuji se na příchod malé princezny,“ připsala Alaha k poslednímu snímku před samotným porodem. Nakonec se dočkala a s partnerem odcházela s malou holčičkou v náručí. Perfektně nalíčená, samozřejmě!

Související články

Další články