Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dokonalá pomsta: Muž nechtěl, aby mu lidi močili na dům, nainstaloval vodní past

Také už máte plné zuby opilců, kteří po nocích močí na váš dům? Nejmenovaný muž z Allentownu v americké Pensylvánii se tento problém rozhodl vyřešit po svém. Sestrojil speciální „sprchu“ a nainstaloval ji nad předem vybrané místo. Jakmile si zde začne někdo ulevovat, důmyslné zařízení se spustí a dotyčného pořádně zlije.

Šikovný kutil si navíc na YouTube zřídil vlastní kanál, na kterém průběžně zveřejňuje videa, která dokumentují, jak dobře jeho vynález funguje. Většinu hříšníků (mezi které mimochodem rozhodně nepatří jen samí muži, jak by možná někoho napadlo) tekoucí studená voda opravdu zaskočila a utíkali, jak nejdál mohli. Jiným nezbývalo nic jiného, než již započaté dílo dokončit a teprve potom se jít sušit.

Podle některých názorů však nejde o mstu, ale naopak o dobrý skutek. Majitel domu prostě přišel na jedinečný způsob, jak poskytovat možnost využití sprchy bezdomovcům – a protože je od přírody dobrosrdečný, rovnou svůj nápad realizoval. Uznejte sami, že zejména v parních letních dnech nemusí být takové osvěžení vůbec k zahození!

Související články

Další články