Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné: Umírající dívka chtěla zažít svůj první ples, spolužáci pro ni jeden připravili v nemocnici

nemocná holka
Zdroj: MailOnline
+ Další fotografie

Katelyn Norman je 14 let a byla puberťačka plná života, která snila o věcech, které se po večerech honí hlavou dětem jejího věku. Snila o první puse, zamilovaném tanci, že bude královnou plesu, udělá si řidičák a v šestnácti zkusí svou první jízdu, jenže spousty věcí se už nedočká.

Před dvěma lety jí doktoři diagnostikovali zákeřnou rakovinu kostí a naděje pro mladou dívku je vyloučená, zbývá jí jen pár týdnů, s bídou měsíců. A přestože všichni o krutém osudu ví a Katelyn je s ním smířená, nechce se přesto smířit s tím, že by z tohoto světa odešla, aniž by se jí splnilo něco z jejího listu posledních přání.

Do něj například patří touha zajezdit si na motorce nebo jít na svůj první školní ples s pohledným spolužákem po boku. Minimálně to druhé její kamarádi dokázali pro Katelyn udělat a její ples jí uspořádali přímo v nemocnici, kde těžce nemocná dívka nejspíš stráví své poslední dny života.

Spolužáci z její školy s ní počítali na řádném plese, který uspořádali na její počest, ale Katelyn musela být narychlo hospitalizována kvůli problémům s dýcháním, tak celou slavnost prostě přesunuli do nemocnice a tančilo se přímo mezi lůžky.

Katelyn dokonce dostala svůj doprovod a samozřejmě byla zvolená královnou večera. Co na tom, že už nemá vlasy a ze zdravé dívenky je děsivě nemocná vyhublina, kvůli své statečnosti, jak s nemocí bojovala a i životní prohru nese hrdinně, si zaslouží být královnou nejen pro jednu slavnostní noc.

Související články

Další články