Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dojemná slova Jiřího Pomeje po opuštění společného bytu: Andree nechal vzkaz

Andrea je z okolností skutečně vyčerpaná.
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Nezůstali pouze u slov! Poté, co mu manželka dala košem, se Jiří Pomeje (53) v neděli odporoučel ze společného břevnovského bytu. Vztah kdysi zalitý sluncem přestal po hercově léčbě rakoviny fungovat. Podle Andrey Pomeje (29) i kvůli alkoholu, v němž má někdejší špičkový dabér zálibu. Při odchodu měl však Jiří pro svou ženu dojemný vzkaz!

Jiří Pomeje (53) dostal po léčbě rakoviny hrtanu košem. Vztah přestal fungovat, a tak se s Andreou Pomeje (29) domluvili na odloučení. Hercova žena přitom poznamenala, že celá bouře směřuje k definitivnímu rozvodu.

Pomeje v neděli z břevnovského bytu odcházel pouze s jediným kufrem. "Nechci a ani nemám sílu to komentovat. Andree rozhodně moc děkuju za to, že ten rok, co jsem bojoval s rakovinou, byla ochotna za mne dýchat. A že mně pomohla přežít. Za to jsem jí vděčný! To je svatosvatá pravda. A teď jsem zase sám," řekl Pomeje serveru Blesk.cz.

Stihl ještě koupit manželce kytku, kterou jí nechal doma na stole. Potom už sedl do taxíku a zamířil do nového bytu, který mu zařídil kamarád Pavel Pásek. Nachází se blízko Břevnova, takže se Jiří až tak nevzdálí své dceři Aničce (3). Prý tam setrvá jen chvíli, brzy by si měl najít vlastní bydlení.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy