Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dobrý den, bradavky ven: Budková vystavila na obdiv své poklady!

Tereza se ráda ukazuje.
+ Dalších 13 fotografií
Česká modelka Tereza Budková nemá problém ukazovat svoji krásu a velmi často sáhne do šatníku pro odvážný outfit. Tenhle ji ale lehce zradil, protože pod ním ukázala svoji bradavku!

Silikonová kráska Tereza Budková (26) je jednou z mála českých modelek, které mají více nabídek v zahraničí než na území České republiky. Je tak velmi často za hranicemi a přičichává ke světovému modelingu.

Zaujmout se snaží hlavně šikovným výběrem outfitů a především vystavováním svých zbraní. Tou největší jsou bezesporu silikonová prsa, kterými okouzluje nejen na všech společenských akcích, ale také v soukromém živote. I na ně totiž sbalila svého současného partnera Ondřeje Pavelce (29).

Někdy se ale odvážné oblečení vymstí a to byl případ krásné Terezy. Ta totiž ukázala více, než možná původně chtěla. Odhalená bradavka zřejmě byla mimo plán. Co na to asi říká její přítel? Nežárlí trochu na to, že její intimní partii nyní viděl celý svět a nezůstala jen pro jeho oči?

Mohlo by vás zajímat

Další články