Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Do Varů dorazila největší hvězda pohřbu Ivety Bartošové (†48)!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Většina slavných, kteří každoročně nesmí chybět na Filmovém festivalu v Karlových Varech, dorazila už včera na zahájení. Letošní 49. ročník se značným zpožděním oznámil, že bude hlavní hvězdou této události hollywoodský herec s kontroverzní pověstí Mel Gibson

To ale nečekali, že se druhý den na kolonádě objeví hvězda pohřbu Ivety Bartošové (†48) Jan Bendig (20). Drobný zpěvák, který zkoušel štěstí v ČeskoSlovenské SuperStar, na něhož už všichni zapomněli a znají ho hlavně návštěvníci barů, kde převažuje pánské osazenstvo, si to štrádoval po kolonádě, když se náhodou ocitl v hledáčku fotografů, čekajících na procházející celebrity.

Bendig se stal největší hvězdou pohřbu Ivety Bartošové ve strašnickém krematoriu, na který nikdo opravdu slavný nechtěl přijít, protože nesouhlasil s mediálním divadlem Josefa Rychtáře (56). Novináři lačnící tehdy po někom známém se na Bendiga vrhli, hned jak prošel bránou krematoria, a bylo to asi poprvé a zřejmě naposled, kdy se kolem Bendiga okamžitě shromáždil dav novinářů lačnící po jakémkoliv vyjádření.

Související články

Další články