1. Buďte sebejistý!

Chlap si musí věřit, že má vždy co nabídnout. Každý muž má nějaké hodnoty, tak na nich pracujte. To je základ osobnosti. A že nemáte co nabídnout? Prostě máte!

2. Riskujte!

Každý muž by měl riskovat a oslovovat, jelikož bez akce není reakce a samo vám do klína nic nespadne. Odpálkuje vás? Zkuste to jinde. Zase ne? Potřetí už to vyjde, vsaďte se!

3. Dotýkejte se!

A hned ze začátku. Při komunikaci je důležité se dotýkat. Vemte ji za ruku, abyste se podívali na její hodinky, náramek. Podejte ruku při představení.

4. Buďte vtipný!

. . . ale ne moc. Nemusíte sázet vtip za vtipem, ale veďte rozhovor. Musíte ženu rozpovídat.

5. Buďte galantní, hravý, sexuální.

Tři důležité vlastnosti muže. Používejte dvojsmysly. Buďte vůdčí typ, neptejte se moc a spíše jemně rozhodujte. Buďte zdravě dominantní.

6. Používejte oční kontakt.

Při pozvání na schůzku, při prvním hovoru. Při otázkách na tělo se upřeně dívejte do očí a buďte hravý. Pozor, na věci, na které nechcete odpovídat, nereagujte.

7. Mějte styl.

Udržovaný a pěkně oblečený elegantní muž s dobrou postavou má vždy plusové body. Neberte to za alfa omega, samozřejmě. Pořád ale platí, že sexy tělo pomáhá.

8. Hned na schůzku.

Snažte se ženu po prvním kontaktu vytáhnout hned na další schůzku. Když nepůjde, vezměte si telefon, ale hned neodcházejte, ať nevypadáte jako sběratel čísel.

9. Řeč těla.

Hlídejte si řeč těla. Ať je klidná, ať není agresivní a mějte otevřená gesta.

10. Hlídejte si, jak mluvíte

Mluvte pomalu a klidným, hlubokým hlasem. Zabarvujte konverzaci, abyste v dívkách vyvolávali emoce. Ženy jsou emoční stvoření, nechoďte na ně přes logiku.