Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

DNO česko-slovenského YouTube: Tahle NAIVNÍ Slovena ukáže všem dívkám, jak si OHOLIT TVÁŘ!

Zdroj: youtube.com
Některým youtuberům by měl být okamžitě odepřen přístup k internetu. Mezi takové patří i tato slečna, která na první pohled vypadá jako půvabná a inteligentní mladá dáma. To ale pouze do té doby, než se rozpovídá o tom, jak si holí krk, nos, uši a obličej.

Česko-slovenská YouTube scéna se dělí na tři skupinky. První, to jsou ti, kteří umí natočit velmi dobré video, které má dokonce hlavu a patu a není to naprostý nesmysl a slátanina. Bohužel tyto youtubery spočítáme na prstech jedné ruky.

Druhou skupinku tvoří průměrní youtubeři, jejichž snahou je odkoukat co nejvíce od těch slavnějších a lepších a pak to natočit v nějakém obdobném formátu. No a konečně tady je třetí skupina, pod kterou spadá i tahle slečna. To jsou lidé, jimž bylo v dětství nejspíše hodně ubližováno, jinak si absolutně nedokážeme vysvětlit jejich myšlenkové pochody.

Třetí skupina je naprostý youtuberský odpad a rodiče malých dětí by měli udělat cokoliv, jenom aby se na to jejich ratolesti nedívaly, protože tohle je vymývání mozků mladistvých.

Slečna youtuberka ze Slovenska radí ve videu všem dívkám, jak si dobře oholit celý obličej, popřípadě nos, krk a uši. Je přesvědčena o tom, že pokud si dívky a ženy budou takto holit obličej, zamezí tím tvorbě vrásek.

Podívejte se sami na video a uznejte, zda je tohle ještě normální!

Související články

Další články