Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ŽHAVÁ FOTOGALERIE: Dneska startuje MasterChef Česko! Najde se fešák jako Roman, nebo se bude zase svlékat dámské osazenstvo jako finalistka Linda?

Čím nás překvapí letošní soutěžící?
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Fenomenální reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko se vrací na obrazovky televize Nova. Po velmi úspěšné první řadě zahájila TV Nova natáčení další řady.

Už tuto neděli startuje fenomenální kuchařská show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Začíná tak boj mezi desítkami kuchařů o splnění jejich snu, výhru půl milionu korun a vydání kuchařky. O vítězi budou opět rozhodovat elitní kuchaři, které diváci velmi dobře znají – Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalin.

O titul MasterChef Česko svede svůj boj i čtyřiadvacetiletý Jiří z Hradce Králové. Pro Jirku je vaření opravdovou vášní, ale důvod, proč vůbec začal vařit, je daleko hlubší. Před sedmi lety totiž lékaři diagnostikovali jeho přítelkyni Petře rakovinu. Od té doby se naprosto změnil jejich život. Petra prošla náročnou léčbou, při které byl problém cokoliv sníst, proto jí Jirka začal vařit vše, na co měla chuť.

„Od té doby, co jsem s přítelkyní, tak vařím. Když byla nemocná, tak jsem jí vařil o to víc. A na základě toho mě sem přihlásila. Říká, že když mé jídlo léčilo ji, mohl bych i já uspět,“ svěřil se Jirka.

V minulé řadě zvítězil kuchař Roman, který zamotal hlavu nejedné české dívce. Kromě toho, že si zaslouženě došel až pro titul MasterChefa, okouzlil svým šarmem dámské publikum napříč republikou. Celé ženské osazenstvo doufá, že i v této řadě se objeví někdo tak šarmantní a okouzlující. Loňský vítěz byl opravdu kořen.

Pozor, ani ženy v minulé řadě nezůstaly opomíjeny. Více než kulinářským uměním na diváky zapůsobila svým dokonalým tělíčkem finalistka Linda Bernátová. Nejvýraznější postava loňské show, která ukázala své přednosti v časopise Playboy. Blonďatá dračice sice nevyhrála, ale do podvědomí diváka se určitě nesmazatelně zapsala.

I druhá řada show MasterChef Česko bude plná emocí, zajímavých lidských osudů a nevídaných výtvorů z rukou amatérských nadšených kuchařů. Fenomenální kuchařská show startuje už v neděli ve 20:20 na TV Nova a následně ji diváci můžou sledovat každé pondělí a středu.

Související články

Další články