Dnešní úplněk bude mít velmi magickou moc obzvlášť nad některými typy lidí. Celkově by měl na člověka působit velmi kladně. Pokud právě touto dobou stojíte před nějakým závažným rozhodnutím nebo před významnou životní změnou, tak právě nyní je ten správný čas se rozhoupat.

Neodkládejte vaše rozhodnutí na další dny a udělejte je hned dnes. Máte velmi velkou šanci, že vše dopadne tak, jak si představujete. Jestli máte nějakou nedodělanou nebo rozdělanou práci, tak dnešní den je jako dělaný na to, abyste ji dokončili. Přesouvání na další dny by vám nemuselo vůbec přinést štěstí.

Co se týče lásky, tak dnešní den je jako dělaný pro to, abyste na to pořádně skočili. Budete se divit, jaké účinky bude mít dnešní úplněk na váš sexuální apetit. Pokud chcete už delší dobu zazářit a nemůžete se rozhoupat, dnes na to vleťte a věřte, že vy ani váš protějšek nebudete litovat.

Kdo by se ale měl mít na pozoru jsou agresivní typy. Jedinci se sklony k větší agresivitě by dnes mohli mít velké problémy. Úplněk totiž ne zrovna dobrou energií útočí na jejich přirozené pudy a v jejich případě by mohlo dojít k něčemu nedobrému. Proto se raději vyhýbejte hádkám, nemíchejte se do ničeho, co zavání nějakou rvačkou a držte se zpátky.