Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dnes můžete v TV vidět Návrat do Modré laguny. Kontroverzní film, který ukazuje nahou patnáctiletou Millu Jovovich!

Film vysílá Nova Cinema od 20.00 hodin.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie

V roce 1991 byl prostě jiný čas. Byl to rok, kdy šel do kin film Návrat do Modré laguny, pokračování podobně kontroverzní Modré laguny, kde se poprvé objevila nahá mladinká Brooke Shields. Tady se zase objevuje nahá patnáctiletá Milla Jovovich.

Jak je to možné? Jak je možné, že nebyl režisér označen za pedofila? Jednoduše. Jelikož zároveň i herci museli pracovat delší dobu, než povolují zákony pro dětské herce, Milla Jovovich se musela nechat osamostatnit, prohlásit u soudu, že je finančně nezávislá na rodičích, a v podstatě se legálně stát dospělou osobou.

Zajímavé také je, že i přes všechny ty nahé scény byl film v kinech docela normálně přístupný i pro děti nad 13 let. Režisér toho docílil zejména tím, že nahota je spíše naznačovaná než skutečná. Ovšem i tak se tam nějaké ňadro při pozorném sledování přece jen mihne. Ostatně můžete se o tom přesvědčit v naší fotogalerii!

Související články

Další články