Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DIVOKÉ VIDEO UVNITŘ: Obdařená modelka se roztancovala na molu: Plavky její bujné poprsí neudržely!

+ Dalších 5 fotografií
Dlouhovlasá Sofia Jamora (19) pochází z Los Angeles a chce prorazit jako modelka. Teď se sice objevuje na všech světových serverech, ale je to z jiného důvodu, než by si přála. Během módní přehlídky v Miami se totiž na molu vlnila tak divoce, až jí vypadla ňadra z plavek!

Miami, sluníčko, teplo a do toho všeho velkolepá módní přehlídka s kolekcí nových plavek. Muže si člověk představit něco příjemnějšího? Ale ano! Dívky totiž na molu mohly zatancovat, přehlídku si užít, a ne chodit sem a tam jako stroje.

A jedné z nich, dlouhovlásce Sofii Jamora vypadly během tance vnady! Dívka už na začátku cítila, že jí plavky příliš nesedí a odvážný výstřih se rozjíždí. Když ale rozjela svůj taneček, už nebylo cesty zpět! Obě ňadra jí vypadla.

Sofia se zachovala jako profík a decentně si je cestou zpět zase zahalila. Žádné scény! Každopádně tím určitě potěšila nebo minimálně pobavila všechny přítomné!

Související články

Další články