Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívku pod Eiffelovkou znásilnili tři migranti. Myslela si, že jde na rande s Tunisanem

Místo mladého chlapce na dívku čekali tři dospělí migranti.
Měla to být romantická schůzka pod Eiffelovou věží, ale ta se změnila v peklo. Dívka si myslela, že jde na rande s mladým Tunisanem, místo toho na ni čekali dospělí migranti z Alžíru. Svázali ji a brutálně znásilnili.

Spousta mladých párů jde na svoje první rande pod Eiffelovu věž. Mladá dívka se na romantickou schůzku těšila. Měla se potkat se 17letým milým Tunisanem, kterého poznala díky Facebooku. Jenže když na místo dorazila, čekal ji šok.

Místo mladého pohledného chlapce na ni čekali tři dospělí migranti z Alžírska. „Byla to teplá noc. Těšila se, že bude jíst jahody a grepy, pít kolu, ale pak došlo k útoku,“ řekl webu The Sun blízký zdroj. Muži ji napadli, svázali a pak všichni opakovaně brutálně znásilnili. Dokonce jí zavázali i ústa, aby nemohla křičet. Dívka trpěla a prožívala naprostá muka.

Když byli muži uspokojeni, nechali dívku pohozenou v parku a utekli. Až ráno ji bezmocnou našel pár, který si šel zaběhat, a ihned zalarmoval policii a záchranku.

Muži byli dopadeni v pařížském hotelu a policie je obvinila ze sexuálního útoku. Ve vazbě čekají na soud. Celý případ se vyšetřuje a policie také zjišťuje, co migranti dělali ve Francii. Dívka je v péči sociálních služeb, je totiž na útěku od matky.

Mohlo by vás zajímat

Další články