Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dívku kvůli nemoci ve škole šikanovali a říkali jí Dalmatin. Neuvěříte, co dělá teď!

Dívka všem pořádně vytřela zrak!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Ukrajinka Yulianna Yussef neměla lehké dětství. Narodila se se zvláštními pihami po celém těle a spolužáci se jí za to smáli. Ona se ale jen tak nedala a všem vytřela zrak!

Yulianna neměla lehký život. Osud se s ní totiž nemazlil. Po celém těle má velmi zvláštní znaménka a to největší pokrývá skoro celá její záda. Genetická nemoc se jmenuje kongenitální melanocytární névus a dívce způsobila velké potíže. Spolužáci se jí smáli a vysloužila si přezdívku Dalmatin.

Ona z toho byla samozřejmě velmi špatná. Ale čím víc ji lidé uráželi, tím víc byla obrněná. A dokázala se tak se svým hendikepem vyrovnat. Rozhodně se nenechala zahnat do kouta a rozhodla se, že ze svého netradičního vzhledu prostě něco vytěží.

Yulianna má sice pihy a znaménka po celém těle, zato má ale krásnou tvář. A vzhledem k tomu, že miluje módu a frčí Instagram, stala se módní ikonou. Sleduje ji už skoro 17 tisíc fanoušků a podporují ji. A její spolužáci teď musí puknout závistí!

Související články

Další články