Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívka snů? Tahle krásná blondýnka píská na fotbalových trávnících!

Zdroj: Facebook.com
Fotbal není jen o čutálistech, ale i o rozhodčích. Kdo si myslí, že pískají jen muži, ten se plete. Tahle blondýnka umí také vyloučit nebo nařídit penaltu!

Český fotbal a hlavně rozhodčí se nyní skloňují hlavně v závislosti na kauze opilých sudí v Příbrami. Česká scéna ale nabízí i daleko příjemnější pohledy než na tyhle hulváty. Na východ od Prahy totiž píská krásná Nicol Ložková.

Devatenáctiletá dívka je navíc pořádná kočka a drobná blondýnka, což je typ ženy, který muži rádi vyhledávají. Vypadá sice něžně, ale respekt si vybudovat umí, však šéfuje na hřišti hned dvaadvaceti fotbalistům!

Dcera bývalého ligového hráče se tak zdá být pro většinu mužů ženou snů. "Popravdě jsem předurčená asi jen pro nějakého fotbalistu, který ten náš režim sám zná a respektoval by ho. Ono není jednoduché mít doma ženskou, která je každou sobotu i neděli na fotbale,” vcelku výstižně poznamenala Ložková.

No uvidíme, v jaké náruči nakonec tato sympatická bloncka skončí. Každopádně si můžeme být jisti, že o ní ještě uslyšíme. Podobné krásy na trávnicích totiž není mnoho, a to nejen u nás, ale i na celém fotbalovém světě.

Související články

Další články