Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka slíbila svému partnerovi, že mu provede ORÁLNÍ SEX. Musel jí ale napsat přesvědčivou esej. Co v ní stálo?

Tak tohle se opravdu povedlo!
Zdroj: facebook.com
Mladá dívka pořádně vypekla svého přítele, když po ní vyžadoval orální sex. Ona ho dělat nechtěla, a tak ho donutila, aby napsal esej o tom, proč by to měla udělat. A byla překvapená! Co do eseje napsal?

Dívka slíbila svému příteli sex jen pod tou podmínku, že jí napíše esej o tom, proč by to vlastně měla udělat. Ona se do toho rozhodně nehrnula a chtěla, aby ji nějakým způsobem přesvědčil. Mladý muž se tak pustil do úvahy o orálním sexu. A dal si na ní opravdu záležet. S příběhem přišel portál viraltheread.com.

Navíc po něm chtěla, aby esej psal stejně, jako by byla do školy, a pořádně tam vysvětil, proč by si měla vzít do úst jeho hadici. Místo aby jí dal kopačky, výzvu přijal a vrhl se na ni.

A jeho argumenty byly opravdu silné. Přesvědčoval ji, že orální sex prospívá jejímu zdraví, také to zlepší jejich důvěru ve vztahu a celkově se jejich vztah posílí. Budou tak moct dělat mnohem více intimní věci a budou si blíž. Sice se slečna nevyjádřila k tomu, co si o tom myslela, ale už spolu chodí déle než rok. Takže ji asi dostatečně přesvědčil.

Související články

Další články