Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívka slavila svoje 20. narozeniny, za dvě hodiny byla mrtvá!

Narozeniny skončily tragédií.
Měl to být nejkrásnější den v jejím životě, bohužel skončil tragicky. Novozélanďanka Gabby Marsh slavila svoje 20. narozeniny, ale pouhé dvě hodiny nato byla mrtvá.

Novozélanďanka Gabby Marsh slavila 20. narozeniny a těšila se, jak si je pořádně užije a party roztočí. Jenže si večer s přáteli užila jen dvě hodiny. Pak se ale všechno zvrtlo. Dívku začala během večera bolet hlava a skončila v bezvědomí napojená na přístroje v nemocnici. Na příběh upozornil Daily Mail.

Stala se totiž obrovská tragédie. Zničehonic dostala silné krvácení do mozku a její život se lékařům nepodařilo zachránit. Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. Byla mladá, krásná a měla celý život před sebou!

Její rodina je zdrcená. I přes to ale stihla splnit poslední přání jejich drahé Gabby. Ta dříve řekla, aby darovali její orgány, pokud by zemřela. A tak dívka vlastně zachránila život několika dalším lidem.

Mohlo by vás zajímat

Další články