Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka potřebovala jen pomoct s učením. Mladík chtěl ale sex, a tak se mu parádně pomstila!

Tohle mladík nečekal!
Zdroj: facebook.com
Studentka Sav Gibsion (18) z Texasu chtěla jen pomoct s učením, a tak poprosila spolužáka ze školy, který měl mít potřebné materiály. Jenže mladík si myslel, že má jít úplně o něco jiného, a tak se mu dívka pěkně pomstila.

Na tuhle vtipnou situaci zřejmě ani jeden nikdy nezapomene. Studentka Sav Gibsion chtěla pomoct s projektem a poprosila svého kamaráda, aby jí poslal materiály, které k tomu potřebovala. Jenže muž (21) si myslel, že jí jde o něco úplně jiného. O vtipné historce informoval portál collegecandy.com.

Dívce začal okamžitě vypisovat a ptal se jí na její věk. Když mu řekla, že je o tři roky mladší, začal mít trapné kecy a vykládal jí, že se teď cítí jako úchyl. Jejich konverzace začala směřovat špatným směrem a ona se jen nestačila divit.

Chtěla po něm jen materiály do školy, a ne se s někým seznamovat nebo mít dokonce sex. Řekla si, že se mu za vše pomstí, a tak celou konverzaci zveřejnila na svém Twitteru. Když se to její spolužák dozvěděl, byl zlostí bez sebe a na takové ponížení zřejmě nikdy nezapomene.

Související články

Další články