Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívka (19) si myslí, že čeká Ježíše. V břiše se jí opravdu něco hýbe, ale dítě to není!

Zdroj: profimedia.cz
Devatenáctiletá Američanka Haley si myslí, že je těhotná. A všem tvrdí, že čeká Ježíše. Údajně má být v 9. měsíci těhotenství, ale žádný těhotenský test to nepotvrdil.

Haley (19) si řekla v americké show Dr. Phil, že je těhotná a její dítě je Ježíš. Jenže je v tom tak trochu háček. Ani jeden ze šesti těhotenských testů to nepotvrdil a vyšetření z ultrazvuku to také nepotvrdilo. Teenagerka si ale stojí za svým a myslí si, že je vyvolená. Údajně má být v 9. měsíci těhotenství a malého Ježíše ve svém břiše cítí

"Promiňte, doktore, ale Ježíšovi nemůžete lhát," řekla hned po tom, co jí lékaři sdělili, že těhotná určitě není. Trápí ji totiž jiný zdravotní problém, který si dívka nechce připustit. Má totiž ve střevech velké množství vzduchu, a když se pohybuje, cítí, že se jí v něm něco hýbe. Nenarozené miminko to ale není.

"Má rodina, moji přátelé a ani pastoři v kostele nevěří, že jsem těhotná. Já ale vím, že je to Ježíš. Je mi jedno, že mě má rodina odsoudí. Nevěřím těhotenským testům, ani doktorům. To dítě je můj spasitel,“ řekla Haley v televizním pořadu. Navíc všechny šokovala tím, že je jejím otcem známý rapper Eminem Prý ho poznala na starých fotkách. Její rodina je zoufalá a hledá jí odbornou pomoc. Dokonce i sama dívka přiznala, že trpí paranoidní schizofrenií a byla už i v léčebně.

Související články

Další články