Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka (18) tvrdila, že chce prodat svoje panenství za 27 milionů, aby rodiče neskončili na ulici. Jenže veřejně LHALA!

Dívka veřejně lže!
Zdroj: instagram.com
Rumunka Aleexandra Khefren (18) chtěla pomoct svým rodičům z finanční tísně, a tak se rozhodla prodat svoje panenství za 27 milionů korun. Jenže nyní je všechno jinak. Její rodiče žádné finanční problémy nemají a o jejím záměru se dozvěděli až z internetu!

Rumunka Aleexandra Khefren chtěla prodat svoje panenství za hodně vysokou částku, a to 27 milionů korun. Tvrdila, že její rodiče jsou ve velmi špatné finanční situaci a hrozí, že přijdou o střechu nad hlavou. Všichni brali dívčino gesto za dojemné a obdivovali ji, že chce pomoct rodičům.

Nyní ale vyšlo na povrch, že všechno je úplně jinak. Rodiče totiž vůbec žádné finanční problémy nemají a dívka tak veřejně lže. Její otec je policista a její záměr se jí pokoušel rozmluvit. Ona mu ale řekla, že už je plnoletá a může si dělat, co se jí zachce. O případu informoval portál Daily Mail.

Prodat svoje panenství napadlo Rumunku, když sledovala film Neslušný návrh, kde právě Robert Redford nabídne Demi Moore jeden milion dolarů za jednu strávenou noc. Ten jí byl prý velkou inspirací. Sama si řekla, že nepůjde pod 1000 eur, tedy právě 27 milionů korun.

Související články

Další články