Amber Snailham (17) byla už ve 13 letech diagnostikována rakovina kostí. Podstoupila vyčerpávající chemoterapie a náročnou operaci. Všichni doufali v její uzdravení, jenže v říjnu přišla zdrcující zpráva. Rakovina se Amber rozšířila až do mozku a už se s tím nedá nic dělat. Dívka umírá.

Jenže ani lékaři netuší, jak dlouho ještě dívka bude žít. Můžou to být měsíce, ale i dny. A tak se rozhodla, že si chce splnit ještě poslední přání, než zemře. Chtěla si vzít svoji dětskou lásku a zažít tu pravou svatbu se vším všudy. A rodina dívce toto poslední přání splnila. Rodina a přátelé na svatbu neměli peníze, ale s pomocí cizích lidí vybrali skoro 200 tisíc korun. A to už je hodně slušná částka na velkou svatbu. Zorganizovali ji během pár dní a nikdo na ni nikdy nezapomene.

Amber si vzala Calluma Firkse (17), se kterým chodila zhruba rok. Setkali se už jako děti a od té doby se milovali. Měli krásnou svatbu, která se uskutečnila ve Svatopetrském kostele v Bishopsworthu v Bristolu. Nevěstě to náramně slušelo a ženich byl hrdý, že si za manželku bere právě Amber. I když nikdo netuší, na jak dlouho to bude.