Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dívka (15) byla obětí šikany a nakonec ji znásilnila parta kamarádů. Její vzkaz před sebevraždou vás rozpláče!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Cassidy Trevan (15) z australského Melbourne, když ji znásilnila banda jejích kamarádů. Dívka nakonec spáchala sebevraždu.

Cassidy Trevan z Melbourne si ve škole prošla doslova peklem. Spolužáci ji šikanovali a ona se bála chodit do školy. Každý den skončil v slzách. Nakonec to došlo tak daleko, že musela opustit školu. Nátlak na její osobu byl tak obrovský, že ho dívka nezvládla Na případ upozornil Daily Mail.

Dívka trpěla nočními můrami, nespavostí, úzkostí, panickými ataky a propadla depresím. Skončila v rehabilitačním středisku pro oběti šikany. Chvíli se zdálo, že se vše zlepší, ale když se dívka vrátila do školy, vše začalo od znova. Dívky, které ji šikanovaly, si najednou hrály na kamarádky a pozvaly ji na večírek Jenže celé to byla past. Cassidy byla ráda, že ji zase přijaly mezi sebe a omluvily se. Na party se pořádně připravovala a těšila.

Jenže se podlé "kamarádky" domluvily se skupinou chlapců, kteří ji hromadně znásilnili. Cassidy prožívala doslova peklo, měla trauma a vše se jen zhoršovalo. Policie navíc nikoho nezatkla, protože neměla dostatek důkazů. Rodina se jí snažila pomoct ze všech sil, rodiče ji dali na jinou školu, poslali ji k odborníkům. Vše ale bylo zbytečné. Dívka nátlak a celé trauma snášela 2 roky, pak se ale rozhodla pro tu nejhorší možnou volbu Spáchala sebevraždu.

Před smrtí napsala dopis, ve kterém se rozloučila, omluvila se a prosí v něm další oběti šikany a znásilnění, aby boj nevzdávaly! "Moje jméno je Cassidy Trevan a byla jsem znásilněna," píše v dopise dívka. A to právě kvůli tomu, že ona sama to nezvládla Dopis zveřejnila televize 9 News se souhlasem její matky. Celý dopis si můžete přečíst v galerii.

Související články

Další články