Zázračným způsobem dokázala překonat smrt a teď je něco jako superhrdina se zázračnými schopnostmi.

Kimberly Gordon se narodila před rokem pohotovostním císařským řezem poté, co byla její matka zasažena bleskem ve městě Albuquerque v americkém Novém Mexiku.

Nejenže tato jednoletá holčička přežila zásah bleskem, dodnes má vlasy nabité elektřinou!

4. června si vyšli Ian Gordon a jeho přítelkyně Kendra Villanueva, která byla v 38. týdnu těhotenství, na procházku, aby se podívali na ohňostroj ke Dni nezávislosti. Nebe se ale náhle zatáhlo a Kendru srazil k zemi blesk. Zásah poranil i Iana Gordona a oba se svalili k zemi. Přivolaná záchranka je rychle převezla do nemocnice, a jelikož se doktoři obávali o dítě, dva týdny před plánovaným porodem malou Kimberly raději císařským řezem dostali z těla poraněné maminky.

Kimberly není po roce v pořádku. Doktoři nevědí, zda bude schopná po zásahu bleskem chodit a mluvit jako normální děti. Má problémy s polykáním, nejde jí sedět a její vlasy jsou neustále nabité statickou elektřinou, což je pozůstatek po událostech, které se staly ještě před jejím narozením.

„Je to takový náš Flash Gordon,“ říká maminka a naráží na superhrdinu, který po zásahu bleskem mohl běhat obrovskou rychlostí. „Tak doufáme, že bude také rychle běhat a zachrání svět.“