Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Diskotékový král Ivan Jonák zneužívá Facebook, loví na něm lolitky a ukazuje jejich profily!

Diskotékový král Ivan Jonák zneužívá Facebook, loví na něm lolitky a ukazuje jejich profily!
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Jen co se dostal na jaře po osmnácti letech vězení za vraždu své manželky Ludviky na svobodu, začal hned vířit vody českého šoubyznysu jako velká ryba. Kam se Ivan Jonák hne, tam jde za ním stádo obdivovatelů, dokonce i známých obličejů, kteří si asi myslí, že po boku trestance budou ještě slavnější.

Prostě nechte někoho zabít a budete slavní. Tak to funguje.

Bodrý strejc Jonák se ale snaží co nejrychleji zapadnout do společnosti a vydělávat na starém zvuku jména Discoland Sylvia, to mu budiž k dobru, ovšem někdo by se měl o postaršího bývalého vězně postarat a trochu ho uvést do reality.

Pochybujeme, že má kolem sebe nějaký řádný management, co mu pomáhá s jeho sbírkou a obnovením Discolandu stejně jako s prodejem předmětů s tímto motivem. Jonák je víceméně nemá z čeho platit, tak by se snad mohl najít někdo od dobroty srdce a vysvětlit mu, že to, co vyvádí na Facebooku, není úplně v pořádku.

Tedy pokud se jen neobklopuje lidmi, co ho chtějí zneužívat, jak se nám tak zdá.

Jonák nechápe základní principy sociální sítě a stejně jako capslockový král Robert Rosenberg drží levou rukou shift a pak píše text. Což je maličkost oproti tomu, že na Facebooku očividně nahání lolitky a pak jejich profilové fotky vystavuje na své zdi s komentářem, že se právě stali přáteli.

Jednak bychom mu chtěli sdělit, že není nutné informovat facebookovou obec statusem o přátelství, lidé v jeho friendlistu vidí tuto aktivitu v panelu aplikací. A pak sdílet na svou zeď fotky někoho, kdo jeho přátele nemá ve svých přátelích, se prostě nedělá.

Nehledě na to, že téměř 80 % těchto dívek jsou, Ivane, falešné profily. Na fotkách mají obrázky pornohereček a katalogových modelek a jsou to většinou falešné profily založené mužem. Raději začni psát nějaké své postřehy a názory a na ukazování fotek svých "kamarádek" se vykašli. Nebo se ti to vymstí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy