Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Díky Travoltovi se o festival ve Varech zajímá i světový tisk, konečně! Co o nás píšou?

Johna Travolty a jeho ceny si všimli i ve velmi vybíravém britském
bulváru. Navíc je to zpráva na hlavní straně.

Tak Barťák se konečně dočkal. Dlouholetý a jediný ředitel filmového festivalu ve Varech Jiří Bartoška (66) se vždy snažil všechny přesvědčit o tom, že jet v létě do Varů neznamená strávit týden někde v provinční společnosti zetkových modelek a zkouřeného Jiřího Macháčka. Že Vary jsou hlavně luxus a lesk mezinárodních hvězd a vyrovná se i jiným, daleko slavnějším festivalům.

Podařilo se mu sem natahat Sharon Stone nebo třeba oscarovou Helen Mirren, ale teprve musel až přijet John Travolta (59), aby se věhlas Varů konečně potvrdil. Slavný herec si totiž nejen získal očumovače červeného koberce, se kterými se více než čtvrt hodiny velmi ochotně fotil a potřásal jim rukama, ale i pozornost zahraničních médií.

A to dokonce tak dalece, že vyhlášený anglický společenský tisk Daily Mail z jeho ocenění Křišťálovým glóbusem dokonce udělal alespoň na pár desítek minut tzv. otvírák. Reportéra zaujala nejvíce hercova vstřícnost, jeho nová chlouba do skleněné vitríny a zejména Travoltův oblek. Článek o Johnovi a jeho děkovné řeči byl na prvním místě v rubrice šoubyznysu a my jsme rádi, že alespoň takto na dálku můžeme udělat Barťákovi radost. Teď už bude muset ty pozvané světové hvězdy přehrabovat lopatou.

Mohlo by vás zajímat

Další články