Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dieta podle Ivanky Trump: 6 tipů na štíhlou postavu a dokonalou krásu!

Ivanka je opravdu kočka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka Trump byla ozdobou volební kampaně svého otce a stála po jeho boku. I po třech dětech vypadá úžasně a její postavu by jí mohla každá žena závidět. Jak se udržuje ve formě?

Krásná a elegantní Ivanka Trump (35) má opravdu luxusní postavu. Jaké jsou její triky, jak být krásná, štíhlá a sexy?

Cvičení

Ivanka je štíhlá, ale má i pevnou postavu. Na svojí postavě pravidelně maká a výsledky jsou vidět. Hraje golf i tenis, v zimě lyžuje, je milovníkem adrenalinových sportů a ráda si zajde i na horolezeckou stěnu. Ráda tancuje a platí si i soukromé lekce fitness trenérky Rhondy Malkin. Ráda protahuje svoje tělo, věnuje se i silovému tréninku.

Geny

Ivanka je vysoká, měří 180 centimetrů a váží jen 65 kilogramů. Není však žádná žena bez prsou a zadku, ale má sexy křivky. Její míry jsou údajně 96,5–66–91,5 centimetrů a má velikost 36. A to by chtěla mít snad každá žena. Sama ale říká, že to nemají v genech. Na to, aby vypadala tak úžasně, jak vypadá, na sobě musí dřít. Rozhodně svoji postavu nemá zadarmo. Dlouhodobě cvičí a má pravidelný zdravý jídelníček. Navíc zvládá péči o svoje tři děti.

Pravidelný režim

Ivanka dbá na to, aby měla pravidelný denní režim. Vše má pečlivě naplánováno a všechny schůzky má sladěné s domácími povinnostmi a dětmi. Vždy si pečlivě připraví svůj harmonogram, ze kterého neustupuje. Takže se nemůže stát, že by něco nestíhala a přišla někam totálně uhnaná a ve stresu. Proto pořád vypadá tak moc dobře. Navíc vstává každý den ve stejnou dobu a spát jde maximálně ve 23 hodin. Dbá na to, aby měla dostatek spánku. Takže to, že by spala jen 4 hodiny a pak musela fungovat celý den, u ní rozhodně nehrozí.

Důležitý je úsměv a držení těla

K tomu, abyste byla krásná a štíhlá, přispěje i úsměv a správné držení těla. Pro Ivanku je úsměv a správný postoj mnohem atraktivnější než drahé šaty nebo šperk. Správným postojem navíc posiluje zádové svalstvo, posiluje pánevní dno i bříško.

Věnuje se i sama sobě

Člověk by si měl umět udělat čas i sám pro sebe. A Ivanka to moc dobře ví. Je totiž v jednom kole, stará se o děti, o práci, manžela, a tak je důležité, aby byla na pořadu dne i relaxace. Ivanka ráno vstává o půl šesté ráno, cvičí a medituje, u toho poslouchá přednášky a konference, které ji posouvají dál. Pak se nalíčí, aby byla pro svého manžela krásná, vzbudí děti a jde dělat snídani. Ráno tak stihne spoustu věcí a nezapomíná udělat i něco pro sebe.

Bílkoviny

Ivanka nevěří na nárazové diety a rozhodně se nedrží heslem nejíst – zhubnout. Dlouhodobě se věnuje zdravé výživě a jí zdravě mnoho let. Především se snaží přijímat více kvalitních bílkovin než sacharidů, které jí dodávají hodně energie. Bílkoviny totiž eliminují pocit hladu a člověk se cítí nasycený. Díky svému jídelníčku rychle zhubla i po porodu a ve velmi krátkém čase se vrátila na svoji původní váhu. Jí hlavně hodně zeleniny, masa, ryb, zeleninových polévek a bio vajíček. Navíc omezuje cukr!

Související články

Další články