Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Děti Michaela Jacksona promluvily: Paris a Prince řekli, jaké bylo vyrůstat v Neverlandu

Děti Michaela Jacksona promluvily: Paris a Prince řekli, jaké bylo vyrůstat v Neverlandu
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
vzpomínky
Prince Michael Jackson (22) a Paris Jackson (21) se společně sešli na oslavách 60. výročí nahrávací společnosti Motown, která byla dlouhodobě hudebním domovem jejich zesnulého otce Michaela Jacksona (†50). Při této příležitosti vzdali zpěvákovi hold a zavzpomínali na dětství prožité v Neverlandu.

Ranč Neverland je především poslední dobou lidem známý jako místo, kde zpěvák Michael Jackson podle dokumentu Leaving Neverland ještě jako malé chlapce zneužíval Wadea Robsona a Jamese Safechucka. Je to ale i místo, kde značnou část svého dětství prožily jeho děti. Prince Michael Jackson a Paris Jackson promluvili o momentech, které se jim nesmazatelně zapsaly do paměti.

Kalifornské sídlo bylo pro děti hotovým rájem, spousta atrakcí, zvířata a nádherné zahrady i místnosti plné hraček vytvářely pohádkovou atmosféru. Od Jacksonovy smrti v roce 2009 ranč pomalu chátrá a nikdo z rodiny se k němu nechce ani přiblížit, zpěvákovy děti ale i tak zavzpomínaly na časy, které tam společně trávily. „Často jsme si tam hráli na schovávanou, pamatuji si, jak jsem se jednou rozhodl zhasnout světla,“ uvedl pro Vogue Prince. „Ano, já jsem tehdy kvůli tobě spadla a měla jsem pořádný monokl, vypadala jsem jako mýval,“ odpověděla Paris.

Ačkoliv byl Neverland plný nejrůznějších atrakcí, malý Prince a malá Paris trávili čas těmi nejobyčejnějšími dětskými hrami. Hra na schovávanou a na honěnou v tak velkém sídle musela být nepochybně obtížná. Je záhadou, že v budově plné všech možných vymožeností, které tehdejší doba ratolestem poskytovala, se zpěvákovy děti nebavily jinak.

Nostalgie

Od smrti Jacksona uběhlo už 10 let a jeho děti byly v době jeho skonu ještě malé. Pamatují si však spoustu detailů, na které rády vzpomínají. „Táta měl rád třpytivé a blýskavé věci. Když jsem viděl, že na sobě budu na prestižní události mít sako s flitry, zachvátila mě nostalgie,“ řekl Prince. Jeho i sestru Paris na oslavy výročí nahrávací společnosti upravovala bývalá stylistka Michaela Jacksona, kterou si sourozenci z minulosti pamatovali.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy