Patricia Murphy (45) chtěla kdysi být modelkou, ale nakonec skončila v nemocnici s těžkou cirhózou jater a celá žlutá. Jediné, co jí může zachránit život, je vhodný dárce a rychlá transplantace.

Tahle žena dokázala po pětadvacet let pít pět lahví vína denně a alkoholu holdovala už od svých sedmnácti let, kdy odešla ze školy, aby se stala slavnou, ale zjistila, že sny se jí neplní tak, jak by si přála. Už jako mladá prodavačka čichla k brandy a ke kokainu, poté jako zaměstnankyně počítačové firmy už ani kolikrát nedokázala fungovat bez alkoholu i v noci.

Budila se s třesavkou a začátek jejího konce nastal tehdy, když jí pět měsíců po sobě zemřeli oba rodiče. Patricia začala naplno pít na žal a moc tomu nepomohlo ani to, že ji její tehdejší manžel poslal na odvykačku. Střízlivá byla během svého alkoholového tažení vcelku jenom sedm měsíců. Jakmile se za ní zavřela brána léčebny, zamířila do prvního obchodu.

Teď leží v bídném stavu na jednotce intenzivní péče a čeká na zázrak. Zároveň zpytuje své svědomí a chtěla by, až se uzdraví, pomoct všem ženám, které mají stejný problém jako ona. Doktoři ovšem nepředpokládají, že by to dokázala stihnout, tak rychle jí čas ubíhá…