Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Takhle v České Třebové padala střecha na 80 lidí! Kdo za to může?

+ Další fotografie
Ve sportovní hale v České Třebové se v sobotu večer zřítila střecha. Podle pořadatelů bylo před pádem v budově 80 lidí. Přestože se hala sesypala během chvíle, všem se podařilo včas utéct!

V České Třebové se mohla stát obrovská tragédie. V sobotu večer se zde zřítila střecha sportovní haly. V té chvíli bylo na místě až 80 lidí, protože se hrál florbalový turnaj. Vzhledem k tomu, že střecha padala odzadu, všem se podařilo zavčas utéct ven

Lehce zranění jsou jen dva lidé, záchranka je odvezla na chirurgickou ambulanci do Ústí nad Orlicí. Podle mluvčího Pardubického kraje Pavla Svobody se jeden z účastněných zranil při útěku do holeně a druhý si rozřízl koleno, píše portál idnes.cz.

"Konstrukce se začala hroutit odzadu postupně do plochy. Ty trámy se propadaly směrem do hřiště, sesypalo se to jako hromádka karet Šlo to rychle, prostor uniknout tam naštěstí byl,“ řekla portálu idnes.cz Renáta Typlová, předsedkyně Florbalového klubu Orlicko-Třebovsko, který v hale spolupořádal turnaj krajských dorosteneckých výběrů. "Najednou proti mně běželi lidi a volali, že padá střecha. Tak jsem šla k oknu, kde se dá podívat do haly, a viděla jsem to. Bylo to šílený," dodala.

Jeden z diváků měl podle ní cítit, jak padají ze stropu kuličky polystyrenu, potom bylo slyšet křupání trámů a pak začalo vše padat. Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický svolal na dnešek mimořádné jednání. Stavba haly stála 58 a půl milionu korun a nyní se bude zjišťovat, kdo za celou katastrofu může

Na video se můžete podívat i ZDE

Související články

Další články